Nasze koło teatralne zostało zaproszone na rekolekcje szkolne do Rypina, w czwartek tj. 02 marca br., gdzie miałyśmy okazję wystawić nasz spektakl pt: „Głos na pustyni ludzkich serc”.
Niektóre z nas po raz pierwszy grały przed taką dużą publicznością, ale nie dałyśmy się tremie, ponieważ treści, które chciałyśmy przekazać były dla nas znacznie ważniejsze. Publiczność była zróżnicowana: licealiści, gimnazjaliści, oraz uczniowie technikum. Cztery spektakle jednego dnia wymagały od nas sporego wysiłku i własnego zaangażowania, aby nie popaść w rutynę i zagrać  przemawiająco i dobitnie.
Cel został osiągnięty – zasłuchanie widowni, burza oklasków i słowa uznania ze strony uczniów były tego dowodem. Po przedstawieniu zostałyśmy ugoszczone pysznym poczęstunkiem. Spotkała nas też miła niespodzianka ze strony uczniów Liceum Plastycznego, którzy oprowadzili nas  po swojej szkole i nie szczędzili czasu na rozmowę z nami i opowieści na temat swoich pasji.
Poznaliśmy nowych, ciekawych ludzi, a do tego naszych rówieśników. Miałyśmy okazję prowadzić z nimi konwersację i jesteśmy pod wrażeniem, ponieważ mimo swego młodego wieku są mądrymi ludźmi o ugruntowanych wartościach. Ten wyjazd był nie tylko ciekawy, ale też owocny, dał nam do myślenia…

Fotorelacja